Stiri de ultima ora

EURO 2020. Păcat că nu jucăm şi noi. Gică Popescu: „Doare pentru voi. Va daţi seama cum doare pentru noi”

EURO 2020. Păcat că nu jucăm şi noi. Gică Popescu: „Doare pentru voi. Va daţi seama cum doare pentru noi”
Sport
EURO 2020. Păcat că nu jucăm şi noi. Gică Popescu: „Doare pentru voi. Va daţi seama cum doare pentru noi”

Primul meci de la un Campionat European ar trebui să fie un prilej de bucurie pentru toată lumea, dar din păcate, pentru mulţi este doar un gust dulce-amar pe care îl simt în perioada asta. Gică Popescu este consilierul prim-ministrului pe perioada Campionatului European, iar pentru căpitanul „Generaţiei de Aur”, simpla organizare nu e suficientă.  Gică Popescu: Eu mă uit aşa degajat pentru că atâta timp cât nu este echipa noastră naţională îmi este indiferent cine va câştiga.Reporter: Apropo de asta…Gică Popescu: Doare când spun că nu este echipa noastră nationala, nu?Reporter: Doare foarte tare.Gică Popescu: Doare pentru voi. Va daţi seama cum doare pentru noi, cei care am fost la astfel de turnee finale”
www.mediafax.ro

Articole similare :
comments powered by Disqus