Hermannstadt - Dinamo 0-0. ”Câinii” ratează şansa de a urca pe primul loc în play-out. Cum arată clasamentul

Minutul 90+3: Final de meci la Sibiu! Dinamo şi Hermannstadt remizează, scor 0-0, şi ”câinii” rămân pe locul doi în play-out. Aşa arată clasamentul din play-out:

Minutul 89: ”Câinii” puteau deschide scorul în finalul partidei! Nistor centrează din corner, N Diaye reia cu capul dar mingea trece mult peste poarta lui Căbuz.

Minutul 70: Probleme pentru Mircea Rednic! Ioan Filip acuză nişte dureri în zona şoldului, astfel că nu mai poate continua partida. N Diaye este aruncat în joc la Dinamo.

Minutul 51: Ocazie imensă pentru sibieni! Măţel centrează în careu, Mandanda iese greşit şi Blănaru reia cu capul peste poarta dinamoviştilor. Popovici avea o poziţie mai bună pentru a relua, dar colegul său nu i-a lăsat spaţiu pentru a şuta.